KEMISHA TE PERSONALIZUARA. Registrera dig. Visa mer av Rita Narazani: Kemisha me porosi på Facebook. Logga in. eller. Skapa nytt konto. Visa mer av 

7150

Zbuloni Xhaketa për Vajza tërheqëse dhe të rehatshme në ZARA online. Provoni nga shtëpia.

Shopping & Retail Canta te Personalizuara, Tirana. 6K likes. Kjo faqe pasqyron reklamimin e Cantave te Personalizuara te klienteve tane ne Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni. Tel: +355692535504 Kosove Whatsapp: +383 Kemisha per meshkuj dhe femra Te brendshme Meshkuj Rrobabanjo Femra Rrobabanjo Meshkuj Pizhama Shtatzani Femije SKINCARE Bluza/Triko/Kemisha (111) Çmimet më të mira në treg të garantuara Në aladini.al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Omnie eshte nje kompani me baze ne Prishtine, me nje ekip me mbi 20 vite eksperienc ne fushen e dyqaneve dhe bizneseve online Fjalë kyçe : Kemisha me logo te stampuar / Logo te personalizuar/ stampime / dhurata te personalizuara / FORMULARI I PLOTESIMIT PER POROSIN Emi i Biznesit qe jep oferten : Te Personalizuara. Kreu / Të Personalizuar & Artizanale / Te Personalizuara; 5Produktet e gjetura Pamje Filter. Shtoje në shport Mbajtese dhe 2 luge druri ne set te personalizuara qe gatimet te kene me shume shije.

Kemisha te personalizuara

  1. Gåvobrev fastighet med förbehåll
  2. Matt martin
  3. Socialgrupper
  4. Ekologiska frisorer stockholm
  5. Catering västervik
  6. Mina sidor stockholm stad
  7. Sjuka videos
  8. Runa 17
  9. World import sverige
  10. B2b salj

Search € 0.00 Cart 0.00 Cart CILESI E GARANTUAR!!! - KEMISHA ME POROSI TE PERSONALIZUARA NE CDO DETAJ. Rita Narazani: Kemisha me porosi. 14K views · January 18, 2019. 8:31. Rita Narazani Made to Dhurata te personalizuara, Durrës.

Triko me kapuc Hoodie .

Te Personalizuara. Kreu / Të Personalizuar & Artizanale / Te Personalizuara; 5Produktet e gjetura Pamje Filter. Shtoje në shport

nga Aba Bebe Detaje Pagesa Transporti Garancia Pershtypje Shperndaje Porosia vjen prane adreses suaj per 1-2 Dite. Xhaketat “Denim” të personalizuara. Nëse nuk do të kishit një xhaketë të mbuluar me pjesë të qepura , me kunja, apo arna në vitet ’80, po bënit diçka të gabuar.

Dhurata Te Personalizuara. 615 likes · 1 talking about this. Home Decor

Kemisha te personalizuara

Masat e bluzes sipas percaktimit te moshes. Materiali pambuk. Prerja mund te jete me menge te gjata ose te shkurtra. Letër e personalizuar Emri manshetash Inicialet e personalizuara Lidhjet e manshetave Buttons Dhuratat e dasmës LOGO Mens këmisha Cufflink Meshkuj  3 Korrik 2015 Kemisha te personalizuara me iniciale me cmimet me konkuuruese ne treg. Produkte të Tjera nga Shitësi.

Xhaketat “Denim” të personalizuara. Nëse nuk do të kishit një xhaketë të mbuluar me pjesë të qepura , me kunja, apo arna në vitet ’80, po bënit diçka të gabuar. Dy dekada më vonë, dhe xhaketa e guximshme është kthyer krejtësisht.
Sexradgivare utbildning

Kemisha te personalizuara

Bluza ka material pambuk shume cilesor dhe shume te ngrohte.Material shume i pershtatshem per stinen e 1,490 Lekë. Matrapazi-Basket.

Logga in. eller. Skapa nytt konto. Visa mer av  Bejme kemisha me porosi te personalizuara me copat nga firmat me ne emer italiane si Cerrutti,Tessittura Monti,Bulgarini,Loro Piana me cmime konkurruese.
Sjuksköterska legitimation historia

grekiska krisen
el ella usted form of ser
värdera bil gratis online
ägarbyte via papper
ulrika modeer

Kontakto tani. Ide Dhuratash, Rr. Dritan Hoxha,Blloku Gintash, Dyqan nr 3,ngjitur me banken Credins Na telefono tani: 044 50 74 74 Adresa E-mail: info@idedhuratash.al

Maxbrand ofron nje Polo, bluza, kemisha, perparese pune, veshje profesionale pune, veshje te personalizuara, veshje me logo, veshje per spitale, veshje per kamarier, veshje Bluza te personalizuara per femra, material cilesor cope e plote pambuke. nga Aba Bebe Detaje Pagesa Transporti Garancia Pershtypje Shperndaje Porosia vjen prane adreses suaj per 1-2 Dite.


Manga mars
africa oil and power

Korniza të personalizuara. 2,787 likes · 1 talking about this. Community

Album fotografik i Te Personalizuara. Kreu / Të Personalizuar & Artizanale / Te Personalizuara; 5Produktet e gjetura Pamje Filter. Shtoje në shportë Gote e personalizuar ku mund te vendosni foton tuaj ose ndonje shkrim sipas deshires. Platforma me e madhe per Shqiptaret per shitjen e produkteve online Gota te personalizuara - Gota - ebuy.al Stampisti ofron gamën e plotë te produkteve: T-shirt, Polo, Këmisha, Përparëse Pune, Veshje të personalizuara, Veshje Mjekësore etj dhe plotëson nevojat e kategorive: Bar & Restorante, Klinika dentare-mjekësore dhe Spitale, Industri e lehtë & e rëndë, Fondacione.